Дикі маки вже давно квітнуть скрізь попри доріг, стежин, на пустирях та луках. Та ось сьогодні я вперше побачила ціле поле пшениць і ячменів, рясно вкритих цими чарівними червоними квітами. Звісно, рука потяглася за камерою, щоб зафіксувати цю неймовірну красу.
І, звісно, захотілося ж зробити на фоні маків селфі зі своєю улюбленицею, собачкою Джес. Хоча вона не сильно спішила починати цю процедуру, бо ще зовсім небагато разів тренувалася виконувати цей трюк. Та і робить вона найкраще всі вивчені фокуси вдома, де немає ніяких сторонніх подразників. А тут - нові місця, нові запахи, хіба захочеться слухати господаря? Але ж я свого таки змогла добитися. Чому дуже рада, бо тепер можу похвалитися красивими цікавими світлинами з наших чудесних краєвидів. Та ще й у такій чудовій формі - селфі з собачкою.😊