ENG/PL
Cześć.
Zaraz ruszam w góry. Z wycieczki przyniosę zapewne dużą porcję nowych zdjęć, które opublikuję w tygodniu, ale dziś chciałbym pokazać wam kilka fotek makro, które udało mi się zrobić nowym telefonem.
To moje pierwsze zdjęcia makro, więc wybaczcie mi niedoskonałości ;)
A tego potwora trzeba łapać obiektywem szerokokątnym ;)