Та пригадую, що мені розповідали, про діток в якійсь з країн, які в ході розмови впевнено доводили, що картопля росте в супермаркеті. Тому дітки, хочете щось смачненьке, запитайте когось зі старших про походження, навіть якщо це звичайна жувальна гумка, а раптом почуте вас так здивує, що ви приймете рішення, що така отрута вам не потрібна.
Доречі у мене була довга розмова зі своєю дитиною, яка не могла не тільки зрозуміти а й повірити, що в магазинах продають далеко не все корисне, особливо коли мова йде про гумові дешеві цукерки, чи чіпси. Як же ж так, що це для дітей і воно не корисне, а навпаки отруйне, навіщо ж його продають?...
Та сезон літа триває і треба максимально давати дітям сезонні фрукти, адже це справжня природна насолода))))