Dnes jsme vyrazili na Velké Javorové jezero.
Počasí nam napřed přálo. Stoupali jsme po turistických značkách vzhůru, čekalo nás převýšení cca 300 m.
K poledni jsme dorazili k cíli. První, co jsme zde uviděli, byly davy turistů a pěkná restaurace. Hned jsem dostal chuť na nějaký ten bavorský wurst. I ženuška už byla vyhládlá a tak jsme zde zakotvili na oběd.
Wurst s kari byl luxusní, i řízek ženušky stál za to.
Po obědě už jsme se konečně mohli věnovat jezeru.
Půjčili jsme si i šlapadlo. Bylo to fajn. Počasí se ale začalo trošku horšit.
Vydali jsme se proto na procházku kolem jezera, abychom to stihli, než začne pršet.
Nestihli jsme to. Na druhém břehu začal pěkný liják. Chvíli jsme se ještě schovávali v restauraci a pak vyrazili na zpáteční cestu. Teď se sušíme a já píšu tento článek.
Zítra už nás můžete zase potkat v Plzni.;-)