Včera večer jsem byl v Lidlu, a co tam nevidím. Čtyřkilová taška s "vyřazenou" zeleninou za 25 Kč. Prý to tam bývává večer blízko konce prodejní doby. Tak jsem to musel mít. Byly tam takové tašky tři, a obsah byl dost podobný.
Tak co jsem za těch 25 Kč (neboli 1 €) získal?
Myslím, že to byl dobrý kup. Pořád lepší, než kdyby ta zelenina skončila v odpadu. Já z máty a citrónu udělal limonádu, z avokáda pomazánku (vypadalo, že už nemůže čekat), a zbytek ovoce a zeleniny se sní brzo. Za 25 korun? Nekup to...
Mimochodem, začal jsem psát další příhody známé party (respektive zatím samotné Marki na stáži v zahraničí), ale jak to dopadne, to ještě nevím ani já sám 😀