Když bývalo Československo...
... měli jsme v jednom státě Pražský hrad i Tatry.
Mívali jsme českého prezidenta a slovenského premiéra (aha, vlastně...) ... nebo naopak.
Možná bych dnes chtěl slovenskou prezidentku a českého premiéra.