Дощик після спеки

дощик 1.jpg

Кінець серпня відзначився надзвичайною спекою, яка надзвичайно втомлювала і виснажувала. Потім була гроза, випав дощ і початок осені приніс нам довгоочікувану свіжість. Навіть коли потім світило сонечко, то спекотними вдень були одна-дві години в полудень, і це не виснажувало. Але потім спека почала сильнішати і середина тижня, вівторок та четвер видалися дуже спекотними, такими ж яку у серпні. На осонні стало неможливо перебувати довше, ніж кілька хвилин, щоб не вкритися потом, а довше півгодини важко було працювати, тобто робити якусь фізичну роботу. Та навіть і не дуже важку, наприклад рвати малину, було важко.

Та в четвер знову випав дощик, це навіть була недовга гроза - хвилин десять гриміло та лило наче з відра. Це добре видно та грядки з капустою на фоні саду 🙂.

дощик 4.jpg

Потім дощ зменшив інтенсивність і просто моросів майже увесь день. Це добре, що він випав. Найголовніше те, що знову стало комфортно перебувати на вулиці (та й і в будинках, не обладнаних кондиціонерами було дуже душно). Але також відпало питання поливу. Бо я знову витяг з гаража котушку для поливу, яку вже був сховав до наступного літа. І лише раз встиг полити квіти, як випад дощ. Тому найближчим питання питання поливу відпало.

дощик 2.jpg

дощик 3.jpg

Ну і ще один важливий момент. Цей осінній дощ є дуже важливим для росту грибів, то ж якраз саме час здійснити нову поїздку по гриби, я вже засумував за білими у своєму відрі 😉.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments