Ahoj panstvo
Před několika dny jsem si dal okružku po Šumavě. Hrubý nástřel trasy: Horažďovice, Sušice, Kašperské Hory, Vimperk, Volyně, Bavorov a pak domu. Původně jsem chtěl až na Lipno. Bohužel, začal mě tlačit nejen čas, ale i zadek.
Ve Střelských Hošticích mě přepadla žravá. Dal jsem si výtečný (pálivý) gulášek. Ale co mne překvapilo, neakceptovali platební karty. Klika, že jsem vyhrabal posledního Komenského (200kč), jinak bych musel cestovat na lačno. Pro příště, aspoň nabít portmonku dvěma Boženama (2x 500kč). Udělal jsem několik momentek. Jedno je jasný, ať si každý chválí jakékoliv místo na světě, u nás v Jižních Čechách je nejkrásněji a to mi nikdo nevezme.
Kdesi v pošumaví a mapa v prd...
Rabí
Rabí
Kostel v Kašperských Horách
Hrad Kašperk
Šumavská panoráma
Xíí
Temelín -zdroj naší "levné" energie