Як люблять говорити містяни, "Говори - не говори, краще місто - Бровари!"
Я теж так кажу. Хоча від цього міста часто отримувала несподівані 'сюрпризи'. То шприци замість підсніжників повесні в лісі. То затоплений двір після реконструкції зливних споруд на вулиці. Саме через ці простійні підтоплення і вирішили виїхати із міста, де маййже всі вулиці страждають цією бідою. У людей, що живуть у приватному секторі, навіть немає можливості зберігати продукти у погребі, - їх повесні та восени затоплює. Навіть грядки цибулі чи полуниць посадити ризиковано. Бувають такі роки, що вода стоїть дуже довго у дворах, і вся городина просто гине.
У нас же страждав фундамент будинку від частого перебування у воді. Та й із каналізацією теж були проблеми: вода після сильної зливи затоплювала двір разом із ямою. Ні про яку санітарію мови бути не могло. А всі звернення до влади завершились їх визнанням проблеми, але і вирішити її вони не обіцяли. Причина, як завжди в таких випадках, - "немає коштів".
Цим світлинам - 6 років. Але для Броварів ці роки нічого не змінили.
Ось так я сьогодні хотіла швиденько перейти на інший бік вулиці. Підземним переходом. Але...
Ось такі справи у нас. Як то кажуть, - "Говори - не говори, краще місто - Бровари!"🤔