Здравейте групичка. Тая вечер съм нощна смяна. С колегата си направихме купон.....живи да ни оплачеш🤪🤪🤪🤪 Кино ,пуканки,кафе, пица.......
Ами толкова от мен. За лека вечер или добро утро вие си преценете🙋♀️🙋♀️🙋♀️🙋♀️🙋♀️🙋♀️