Today i will write few words about my travels!
It was in December , i traveled first time to the mountains with my brother , it was very cold day and this trip was very hard for me. Why do I travel further?
Because i love world!
Life is to short , i dont want spent my life in my house, i want to see a lot of beautifull places on this world!
Change your life and go outside , its better option ;)
I have a little question. What is your biggest dream? Write in comentary area ;)
Thanks!
Dzisiaj napiszę kilka słów o moich podróżach!
To było w grudniu, podróżowałem po raz pierwszy w góry z moim bratem, był bardzo zimny dzień i ta podróż była dla mnie bardzo trudna. Dlaczego podróżuję dalej?
Ponieważ kocham świat!
Życie jest krótkie, nie chcę spędzić życia w moim domu, chcę zobaczyć wiele pięknych miejsc na tym świecie!
Zmień swoje życie i wyjdź na zewnątrz, to jest lepsza opcja;)
Mam małe pytanie. Jakie jest twoje największe marzenie? Napisz w komentarzu
Dzięki!