Ви помітили, що в сильну спеку втрачається апетит? Фактично, маємо сніданок і легку вечерю, а от в обід їсти абсолютно не хочеться. Максимум, змушуєш себе з'їсти якусь ягодку або банан. А на вечерю хочеться не гарячої страви, а, наприклад, окрошку, або холодник, як цю страву називаються в деяких регіонах України.
Холодненька, поживна, корисна, зговлена на кефірі та овочах - справжня насолода таке з'їсти після спекотного дня. І такої смакоти хочеться ще й добавки )