А так хочеться... Щоб завжди було все зеленим, довкола... І запах свіжості... Вранці, під цвірінькання птахів...
Але природа вперта... І диктує свої правила нам... Людина, вона ніхто... Тільки природа може вирішити...
Жити чи не жити...