Цей котик чийсь. І він ніколи не буває голодний. Але nаке враження, що і ситим він ніколи не буває. Весь час чатує, ходить, заглядає. А все тому, що в цьому місці де я його виявила, під дахом чи ж не єдиної місцини в тіні є гніздечко.
Чиє це гніздо - я так і не знаю. Спостерігала, але щось не думаю що то горобчики, може голуби дикі, а може і сороченята. На днях одне випало з гніздечка, але так і не зрозуміло, чи то кіт їх там лапкою подіставав, чи вони самі шукали вихід від спекотно розжареного даху і повипадали. Не було кому їх порятувати. Природа вершить свою долю. А цей чатує і вичікує, тільки питяння чого ж саме? Їжі? Чи розваги?