Já tak přemýšlím co je to za bandu hlupců co si hraje na válku.
Já fak tak trochu nechápu taktiku. Ať se na to dívám kterým koliv okem tak mi nejde do hlavy proč to těm rusákům tak dlouho trvá??? Tolik zmaru a neutronová bomba a je to.
A tím končí pohádky o národních hrdinech. Či hrdinách? CO .
Trochu Reflexu to tu chtělo a jana Tleskače už nahradil kominík.
tři tečky a já šílenec :)