26000
Двадцять шість тисяч, а якщо точніше то вже 26350 мертвих російських ворогів було знищено за 76 діб українського спротиву. Кожну добу наші воїни утилізували у середньому понад 300 виродків.
Перетнувши ще одну психологічну позначку мертвих окупантів ми ще більше наблизились до перемоги. Також радують й інші цифри з офіційних повідомлень. Зокрема кількість збитих літаків. Скоро має бути збито ювілейне та дуже символічне двухсоте смертоносне літаюче залізяччя.
картинка зі сторінки Генерального штабу ЗСУ у Фейсбук
Варто поглянути ще на два пункти у переліку — "Крилаті ракети" та "Катери/Кораблі".
Саме знищення цих цілей є чи не найважчим завданням для нашої армії. Особливо такі об’єкти як ракети що літають швидко, малопомітні для радарів, особливо ті новіші "Калібри" та "Кинжали", ще й запускаються з далеких відстаней. І от не зважаючи на недостатню кількість технічних засобів, завдяки майстерності наші воїни все таки раз по раз приземляють ті колоди рятуючи наші життя в далекому тилу і зменшуючи збитки від руйнувань
Із плаваючими суднами взагалі якась фантастика, адже після попередніх років війни наш флот у ледь живому стані і навіть наш флагман в стані ремонту був потоплений на початку березня. Та дива існують 12 російських корит знищені або пошкоджені, а їхня відбудова дуже дороге задоволення навіть для такого потужного ворога як московія.