Могу да разумем како стварност понекад може бити тако ружна да људи то једноставно не желе да је прихвате. Кад се то догоди већини становништва, читава друштва могу да склизну у самоуништење. Зато су алтернативни медији, са супротном причом – надамо се истинитом – толико важни за очување слободе и душевног здравља у друштву. Онако како је Интернет пружио прилику да се чују алтернативни медији, дозволио је и лажне алтернативне медије, чији је задатак да пољуљају поверење у праве алтернативне медије. Дозволио је и да се инфлуенцери, односно продавце магле, представљају као „алтернативни медији“. И неизбежно је омогућио да бројне медијске личности из алтернативе подлегну психози. Један од њих је Џорџ Галовеј, који се потпуно поклекнуо пред лавином лажних бројева сервираних путем корпоративних медија, користећи ‘аргументе непобитне истине’ тих истих корпоративних медија и сопствене изузетке, уместо званично потврђених бројева:
И није он једини под психозом. Проблем је описала Кети Блек у свом тексту под насловом „Ковид-19 и порицање непобитне стварности.“ (енг).
Зашто штета може бити тако велика? Јер, кад се једном ти људи суоче са стварношћу, никад неће признати да су испали магарци, и много ће се чвршће држати лажне стварности од корпоративних медија – који ће направити било какав заокрет по захтеву својих господара. И зато што у стварности…
У стварности уопште нема пандемије. Не постоји смртоносни вирус. Људи, пробудите се! Стварност је да имате опасних психопате, који стварају пирамиду себи сличних психопата, с циљем ДА УКЛОНЕ СВЕ ВАС. Они су много опаснији од било ког вируса. Ово је борба на смрт. Молим вас погледајте ово чудовиште, Керол Бејкер, која на срамоту носи титулу „Др“ и коју је Обамина администрација именовала да води саветодавно веће ЦДЦ-а (Америчког Центра за контролу и превентиву болести), коју је наградила Фондација Била и Мелинде Гејтс – како говори о њеној идеји за увећање стопе вакцинације:
За оне који не владају енглеским језиком, ово је кључни пасус:
„Дакле, ја имам решење. Сва истраживања објављена у последњих пет година, кад посматрате људе који одбијају вакцину… Не говорим о оклевању, већину таквих можемо да убедимо да је прихвате. Али не и оне који одбијају. Просто ћемо се решити свих белаца у Сједињеним Државама“
— Керол Бејкер на стручној трибини под називом „Постизање успешне вакцинације у детињству у САД“, под покровитељством Националног удружења за менингитис у Њујорку 9. маја 2016.
Ако не можете да верујете својим очима, потпуно вас разумем. Ни ја нисам могао да верујем својим очима кад сам први пут гледао овај видео. Тај демон у облику ‘женске особе беле пути’ циљано је изабран на ту функцију:
Др Керол Бејкер из Хјустона затечена је пред камерама како предлаже да се друштво „реши свих белаца у Сједињеним Државама“ како би смањио број „антивакцинаша“. Бејкерова је недавно била извршни директор Центра за подизање свести о вакцинама и истраживања вакцина у Тексашкој дечијој болници. Бејкерова је у Вашингтону награђена Златном медаљом Алберт Б. Сабин, Института за вакцину Сабин 2019. године, на церемонији „коју су делом омогућили Фондација Била и Мелинде Гејтс и фармацеутска корпорација Фајзер.” Године 2009. Министарка здравства и хуманитарних служби у Обаминој администрацији, Кетлин Себелиус, именовала је Бејкерову за председника Саветодавног већа за питања имунизације, Америчког Центра за контролу и превентиву болести (CDC). Бејкерова је већем председавала до 2012, а функцију представника за везу тог већа обављала је све до 2019.
Наравно да је ова чудовишна изјава изазвала реакцију. Ево како изгледа одговор Тексашког Медицинског већа на жалбу коју је поднела Дон Гарчински (енг):
Дакле, укратко: „размотрићемо да ли је било кршења закона или уредби овог већа“, затим кратка напомена да је „преглед показао како је ово Веће већ било обавештено о наводима из ваше жалбе“, и на крају напомена да су „све информације из жалбе поверљиве и не могу се јавно објављивати.“
О, како је човечанство напредовало! Ето врхунца „западне цивилизације“ – женски Јозеф Менгеле с пуном подршком најкрупнијег капитала, наоружан високом технологијом за истребљење и идејом о ‘решењу’. Ако још увек не можете да поверујете, прочитајте сведочење Јана Хејдона, заморчета у „Модерни“ која испитује вакцину за Ковид-19 на људима (енг).
: 1GZQG69sEKiMXKgGw9TcGcUCBoC4sC1ZYp