Добро утро на всички в групата и добре дошли на всички нови членове от село Ресен
. Вярвам, че при нас в групата и в мрежата много ще ви хареса. Само си дайте нужното време да разберете как се случват тук нещата и с времето всичко ще си дойде на мястото. Така ето и моя пост днес който е свързан със събирането на част от реколтата в Ресен. 😁
Тука с нашата мила баба вадим 3 вида лук бял, червен и кафяв 🧅🧄
Ето и Гуро която наблюдава процеса на работа 😁
И лучиц яж и водица пий и викай дий воле дий 😄
И нали знаете 🧅🧄🥦🥒🌶️🌽🥕🥔🍆🍅Зеленчуци който не яде, той голям не ще да по расте.
Домати и краставици за ракията. Какво му трябва на човек 🤍💚❤️🙏Хубав ден хора и се обичайте. Нека с позитивизъм и доброта да заразим света 🌍🌎🌏🗺️