Tak jsem prubnul ty černé brýle, abych prubnul, že je v pohodě i při mši plakat, (kdyby to "nedej Boże" někdo viděl) a líbila se mi celá Bohoslužba Slova i s tulením, pak jsem šel po bezesné noci i po prášcích raději se psem, než na přijímání, na víno pan farář občas přijde. Musím přece zase někdy spát, když je druhého semestrální kontrola na 15 minut, tak vymrznu alespoň na krátké procházce se psem a máma už má (ejhle) (?) navařeno!