Kraków wrócił do życia. Ale nie do końca takiego, jak przed pandemią. Ludzi jest sporo, ale wciąż zauważalnie mniej niż rok temu o tej porze. Dominują polscy turyści, gdy jeszcze na początku tego roku można było mieć wątpliwości co do proporcji. Poniżej kilkanaście zdjęć, które zrobiłem wracając od księgowego.
Grodzka.
Plac Wszystkich Świętych.
Rynek.
Rynek.
Rynek.
Bracka.
Rynek.
Rynek.
Sławkowska.
Sławkowska.
Sławkowska.
Basztowa.
Biskupia.