Już dziś o 18.00 opowiem w KBK o blockchainie i kryptowalutach. W nocy zrobiłem slajdy w Canvie, aby nie uciekły mi wątki. Na coś też przydały się moje studia (zawieszone), bo wykorzystałem grafikę, którą przygotowałem na prezentację o dealgorytmizacji kultury. Pokazuje ona w uproszczony sposób jak działa Hive. Sam Hive będzie zaledwie jednym z tematów, ale dość istotnym. Liczę, że pojawi się ktoś, kto o nim jeszcze nie słyszał.
Niestety nie miałem wystarczająco czasu, by porozsyłać info do środowisk zajmujących się krypto. Wrzuciłem jedynie informację na Facebooka, Twittera, LinkedIna i YouTube'a. Choć z drugiej strony, obawiam się, że w środowisku krypto mało jest osób, które interesuje użyteczność blockchaina. Mam wrażenie, że 90% myśli tylko o tym, jak zarobić. No nic, zobaczymy kto odwiedzi dziś .