Вітаю, дорогі друзі, з вами , ваш провідник у світ здоров'я та довголіття.
На подвір'ї зима, а найкращий провідник цієї пори року – застуда. Про неї ми зараз і поговоримо.
Що насамперед пропише наш лікар якщо ми прийдемо до нього із застудою? Вірно, антибіотики.
Чим зле постійне вживання антибіотиків? Мутації вірусів, які вивести із організму дуже складно.
Що ж робити коли у нас застуда?
Що роблять звичайні ліки типу "ТераФлю"? Збивають нам температуру (яка критично потрібна нашому організму) і просто покращує самопочуття, вірус при цьому нікуди не йде. Ви просто притупляєте ваші почуття.
Давайте розберемо кожен симптом застуди і я запевняю вас, ви будете шоковані.
Що ж ми приймаємо коли в нас пневмонія? Правильно, пеніцилін. Слиз починає просуватися під шкіру та викликає...
Наше тіло підвищує температуру тіла, щоб прискорити виведення токсинів і поліпшити активність ензимів, на підвищення температури в тілі витрачається купа енергії. Наші гормональні залози працюють набагато більше і це викликає втому.
Щоб зберегти вашу енергію, тіло натякає вам, що не потрібно їсти, щоб воно не витрачало зайві сили на переробку їжі.
Яким саме способом організм натякає вам на те, щоб ви нічого не їли? Забитий ніс, щоб запах їжі не міг вас спокусити, опухлі гланди і біль у горлі, що принесе вам величезний дискомфорт при вживанні їжі.
Коли ми забиваємо наше тіло різними лікарськими препаратами, в ньому накопичується так багато слизу, що ви починаєте дихати дуже важко. У вас розвивається астма. Тіло настільки переповнене слизом, що ви не можете з легкістю вдихнути повітря в груди, слиз починає підніматися вгору і наповнює лобову пазуху, що призводить до жахливого головного болю і призводить до мозкових пухлин.
Підсумок. Слухайте своє тіло, воно набагато розумніше, ніж ви думаєте. Допоможіть йому вітамінами з лимону або інших цитрусових, а краще зробіть свіжий сік, це полегшить роботу тіла на переробку цих фруктів.
Ви ж не думаєте, що наш організм спочатку був створений з потребами в аспірині або ТераФлю? Це абсурд. Природа продумала все ідеально і не потрібно втручатися у її справи.
І запам'ятайте, застуда – це добре. Якщо ви перестаєте хворіти на застуду, значить або ви стежите за своїм здоров'ям, або ваше тіло здалося.