50000

Цифра яку багато хто чекав.

На сьогодні, за даними Генерального Штабу Збройних Сил України, на початок 195-ї доби від початку повномасштабного вторгнення, наші воїни утилізували 50150 виродків особового складу ворога.

На винищення нових десяти тисяч орків було затрачено 37 днів. Тобто щоденно за трохи більше ніж місяць нашу землю угноювали близько 270 одиниць на добу.

джерело - сторінка Генерального штабу ЗСУ у Фейсбук

Така символічна цифра значно поліпшує загальний настрій людей. Воно й не дивно, бо оголошене ефірне мовчання під час контрнаступу на херсонському напрямку, дещо понизила наш моральний стан. І в черговий раз отримуємо надію, що процент москалів які підтримують воєнні дії в Україні хоч трохи зменшиться. Адже втрати в Афганістані і Чечні вже перебиті мертвяками з України.

Бо одна річ коли сидиш на дивані і дивишся як мочать хохлів, а інша коли вже твої знайомі чи родичі повертаються з України без кінцівок чи очей, або й зовсім у пакетах чи коробочках.

джерело - медіа ресурс "Уніан"

Тому то і відбувається новий шантаж газом і залякування через загрозливу ситуацію на Запорізькій АЕС.

Та нам не час впадати у відчай. Деякі успіхи по звільненню території від окупантів вже офіційно озвучуються, санкції притискають економіку росії і зброя від союзників продовжує надходити. А ще ж незабаром мають запрацювати постачання по програмі ленд-лізу.

Стоїмо!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
3 Comments
Ecency