(EN:UA:RU) 11 країн за 11 місяців / 11 countries in 11 months - PART 2

Частина 2. Проживання та різне.

Жили ми, звісно, завжди в хостелах, ніякі готелі не були нам по кишені. Правда, в Будапешті виявилося дешевше, ніж в решті Європи, і ми з друзями розщедрилися на непогані апартаменти за 45 євро / ніч - тобто 15 євро з носа - це можна було собі дозволити.

У яких тільки хостелах я не жила - і в жіночих казармах по 30 осіб, і в mixed-кімнатах по 4-6, у чистеньких кімнатках та з клопами у ліжках 😣.

На що обов'язково потрібно звернути увагу: розташування хостела (якщо він дуже далеко - ви просто витратите зекономлені гроші на транспорт), хороший локер (шафка з кодом для зберігання речей), чистота (самої кімнати і душової). Ми завжди намагалися шукати місця, де включений сніданок - там можна було наїстися, прихопити яблуко або бутерброд на обід, а коштували ці сніданки копійки.
Бронювали завжди на booking.com, жодного разу не було з ними ніяких проблем. Класний надійний ресурс з правдивими відгуками.

Уже на місці економили за обставинами: десь могли дозволити собі більше, десь - менше. Наприклад, в тому ж Будапешті ми дозволили собі похід в невеликий ресторанчик на вечерю з гуляшем і палинкою в красивому скляному посуді, з канделябрами і послужливими офіціантами. А в Норвегії ми могли тільки зайти в супермаркет, купити хліба, оселедця і йогурт на сніданок, з'їсти це все на лавочці в центрі або під хостелом, і радіти тому, що маємо.

Я завжди намагалася взяти снеків в дорогу - благо, бельгійський шоколад смачний і дешевий. Вони іноді дуже виручали. Обов'язково невелика пляшка з водою. У багатьох країнах Європи є місця, де можна було безкоштовно набрати питної води, наприклад, в Женеві по всьому місту є питні фонтани, в яких абсолютно спокійно можна набирати собі воду.

А ось та сама легендарна поїздка в Барселону реально відбувалася на останні 20 євро (не рахуючи хостела, який ми забронювали заздалегідь). Їхали ми туди днів на 5-6, і на ці гроші в одному з найпопулярніших і тусовочних курортних міст Європи не розгуляєшся. Що робимо ми? Ми взяли пачку кус-куса і сосиски прямо з Бельгії. Ця їжа назавжди буде асоціюватися у мене з Барселоною - кус-кус в чашці, сосиска і помідори. Ми харчувалися так весь тиждень, з додаванням йогурту, сангрії (дешевої смачної сангрії в необмежених кількостях) і наггетсів з Бургер Кінга по акції за 1 євро. І це було прекрасно 😊

1.jpg

Part 2. Accommodation and miscellaneous.

Surely, we always lived in hostels, no hotels were affordable for us. But in Budapest it turned out to be cheaper than in the rest of Europe, and my friends and I splashed out for a good apartment for 45 euros / night, which was 15 euro per person and quite OK.

I lived in all sorts of hostels: a room with 30 females, a mixed room with 4-6 people, clean rooms and rooms with insects 😣

What you need to pay attention to: the location of the hostel (if it's out-of-the-way, you'll spend the saved money on transport), a good locker (locker with a code for storing things), cleanliness (the room itself and the shower room). We always tried to look for places where breakfast was included: you could eat as much as you needed, grab an apple or a sandwich for lunch, and these breakfasts cost a penny.
We always booked on booking.com, never had any problems with them. A cool reliable resource with true reviews.

The rest depended: somewhere we could afford more, somewhere less. For example, in Budapest, we could afford a visit to a small restaurant for dinner with goulash and a palinka in beautiful glassware, with chandeliers and polite waiters. And in Norway we could only go to the supermarket, buy bread, herring and yogurt for breakfast, eat it all on a bench in the center or near the hostel, and enjoy what we had.

I always tried to take snacks on the road: it's good that Belgian chocolate is tasty and cheap. They sometimes really helped out. Be sure to have a small bottle of water. In many countries of Europe there are places where you could get drinking water for free, for example, in Geneva there are drinking fountains throughout the city where you can easily get water for yourself.

But the legendary trip to Barcelona really happened for the last 20 euros (not counting the hostel, which we booked in advance). We went there for 5-6 days, and with this money in one of the most popular and party resort towns in Europe, you can’t get around. What were we doing? We took a pack of couscous and sausages straight from Belgium. I will always associate this food with Barcelona - couscous in a cup, sausage and tomatoes. We ate this way all week, with the addition of yogurt, sangria (cheap sangria in unlimited quantities) and promo nuggets from Burger King for 1 euro. And it was actually so cool.

3.jpg

Часть 2. Проживание и всякие разные ништяки

Жили мы, конечно, всегда в хостелах, никакие гостиницы не были нам по карману. Правда, в Будапеште оказалось дешевле, чем в остальной Европе, и мы с друзьями раскошелились на неплохой апарт за 45 евро/ночь - то есть 15 евро с носа, что было позволительно.
В каких только хостелах я ни жила - и в женских казармах по 30 человек, и в mixed-комнатах по 4-6. На что обязательно нужно обратить внимание: расположение хостела (если он очень далеко - вы просто потратите сэкономленные деньги на транспорт), хороший локер (шкафчик с кодом для хранения вещей), чистота (самой комнаты и душевой). Мы всегда старались искать места, где включен завтрак - там можно было наесться от пуза, прихватить яблоко или бутерброд на обед, а стоили эти завтраки копейки.
Бронировали всегда на booking.com, ни разу не было с ними никаких проблем. Классный надёжный ресурс с правдивыми отзывами.

Уже на месте экономили по обстоятельствам: где-то могли позволить себе больше, где-то - меньше. Например, в том же Будапеште мы позволили себе поход в небольшой ресторанчик на ужин с гуляшом и палинкой в красивой стеклянной посуде, канделябрами и услужливыми официантами. А в Норвегии мы могли только зайти в супермаркет, купить хлеба, селёдки и йогурт на завтрак, съесть это все на лавочке в центре или под хостелом, и радоваться тому, что имеем. Я всегда старалась взять снеков в дорогу - благо, бельгийский шоколад вкусный и дешёвый. Они иногда очень выручали. Обязательно небольшая бутылка с водой. Во многих странах Европы есть места, где можно было бесплатно набрать питьевой воды, например, в Женеве по всему городу есть питьевые фонтаны, в которых абсолютно спокойно можно набирать себе воду.
А вот та самая легендарная поездка в Барселону реально происходила на последние 20 евро (не считая хостела, который мы забронировали харанее). Ехали мы туда дней на 5-6, и на эти деньги в одном из самых популярных и тусовочных курортных городов Европы не разгуляешься. Что делаем мы? Мы везём пачку кус-куса и сосиски прямо из Бельгии. Эта еда навсегда будет ассоциироваться у меня с Барселоной - кус-кус в чашке, сосиска и помидорка. Мы питались так всю неделю, с добавлением йогурта, сангрии (дешевой сангрии в неограниченных количествах) и наггетсов из Бургер Кинга по акции за 1 евро. И это было факинг прекрасно.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversation now