Привіт! Цікаво мені, чи варто взагалі вести якийсь блог у наш час? Час, коли ШІ вже може генерувати тексти такі, котрі вже неможливо відрізнити від наших, людських. А далі ж буде ще цікавіше! Ще більше ШІ можливостей, кращі результати й людина може геть загубитися в цьому цифровому лайні.
Всім добра!