Привіт! Наш блокчейн досить специфічний продукт. Йому дуже бракує соціальної уваги і за останні роки не бачу притоку користувачів. Вже замовкли прогнозисти й ситуація виглядає не найкращим чином. Але більшість користувачів чудово розуміють переваги блокчейну Hive й бачуть перспективи. Нинішня тиша, як мені здається, лише епізод. Просто ще не прийшов час.
Всім добра!