Поради големия интерес пускам долната снимка отново, а горната е като обобщение на общинската зона...
След като прочетох последния пост на Hive account@actifit, много се зарадвах, че има ъпдейт на андроидската им версия и още повече, че ще има допълнителни начини да си използваме AFITokenite!