Здравейте, приятели! След няколкодневно неудобство вече можем да използваме наново верандата, само че сега е много по-приятно, ходим си по новите плочки!Не е грандиозен ремонт, но на мен ми харесва!Днес получих мускулна треска, докато чистих гранитогрес плочка по плочка. Изразходих две гъби , една бутилка с оцет, един парцал, напоен също с оцет. Имаше доста засъхнал материал и голямо търкане падна! Също така трябва да чистя и шкафа, и други неща, но за днес приключвам. Маги и Вальо ще идват довечера и почвам да готвя! Няма как, трябва и да се яде! Паруш всеки момент ще се прибере от Варна, където беше по работа, и ще ми донесе продукти за довечера! Това е от мен! Желая ви много здраве и късмет!