Всім привіт.
Сьогодні поділюся фотографіями свого улюбленця,
він такий милий коли спить))) 😉🥰😍
Сьогодні для сну він обрав подушку, доречі раніше я якось не помічала, щоб він спав на подушках;
Цю купила лише вчора, тож можливо, він подумав, що це йому))))
Я люблю знімати кота коли він спить, він завжди приймає цікаві пози, попередні мої улюбленці, в основному спали в позі «клубочка» , цей котик більш винахідливий. Особливо люблю ось таку його позу під час сну, нею він демонструє свій плямистий животик)))
Насправді писати так багато за кота не планувала, хотіла просто додати фотографії :)))))
Доброї ночі )))
Та приємних снів 💤😴🥱:)