Всі ми чули про чорний військовий гумор і, як кажуть самі військові, цивільним людям його не те що не зрозуміти, а може ще й викликати обурення. Та як на мене, в цьому випадку, використання в оформленні військового автомобіля таких людських черепів виглядає доволі стильно. Так, креативність і гумор специфічний, але враховуючи хто їздить на цій машині, та яку військову роботу виконують дисонансу не виникає жодного.
Тож окрім подяки нашим військовим за їхню звитягу і героїзм, який дозволяє нам в умовах війни продовжувати жити відносно мирним життям, хочеться подякути за їхню креативність та гумор.