Всі ми знаємо цю рослину по своїй агресивній формі стебел та листя, які рясно вкриті колючками і відлякують від себе тварин і особливо людей. Але у буляка дуже красиві квіти в період цвітіння, ні чим не гірші за різні декоративні сорти.
І ось я натрапив на квіти будяка, які виглядають не так страшно і колюче. Мабуть, це ще молода рослина, яка ще не встигла обрости шипами. І такий будячок виглядає дуже естетично і приємно.