Я ще з тих "динозаврів", які в дитинстві їли цвіт акації. Не знаю, чи сучасні діти в принципі знають, що таке можливо, але тоді, в часи мого дитинства, їсти цвіт акації було цікаво і головне, це справді було смачно.
Але, звісно, їли ми не все підряд. Принцип добуття самого солодкого в цвіті був доволі простий. Відірвати квіточку з грона, зняти захисну "шапочку" і відкусити 2 мм. з зеленим стеблом у основи. Чомусь, саме в цьому місці концентрувалось саме смачне.
На фоні відсутності доступних солодощів у дітей в кінці 1980-х початку 1990-х не дивно, що ми вимушені були компенсувати собі нестачу цукерок. Але ж тепер є що згадати )