"PRZEZ TE OCZY, TE OCZY ZIELONE" 😛,
CZYLI PRZYGODY KOTKA #3
No to, nie minęło sporo czasu i troszkę później było już tak:
A teraz jest tak:
A tu jeszcze piętro wyżej:
Oraz tak:
A nawet tak:
Macie rację, już wyżej się nie da.
Zatem ostatnio nasz Kot, mówiąc krótko, patrzy na nas z góry 😀.
NO TO,
CO TAM NOWEGO U KOTKA?
Odkąd Hyper odkryła nowe wymiary naszego mieszkania (wysokość, szerokość i długość - ale zwłaszcza wysokość), to rzadko Ją teraz widujemy.
😄
Ale oto kolejne odkrycie mojego Kota, czyli AKWARIUM!
Ach, to nie tylko, że jest mokre, ale
.
Póki co (na szczęście), Kotek nie traktuje rybek jako Pokarmu :).
Ale Akwariowa Atrakcja jest lepsza niż cokolwiek!
Można się gapić godzinami, można moczyć łapki.
To się rusza, bulgocze, bąbelkuje.
I Ryby są żywe, prawdziwe, a nie tam jakieś czerwone, pluszowe, niemrawe zabawki.
KOŁA I TRÓJKĄTY
Kłębko-Kółka:
Te perfekcyjne, trójkątne Uszy:
I te Zielone Kocie Oczy.
Umiesz pozostać obojętny,
czy też "(przez te oczy, te oczy) oszalałeś"?
KOCIE HISTORIE:
KAJTEK
NOWY DOMOWNIK
PRZYGODY KOTKA #1
PRZYGODY KOTKA #2
Pierwotnie opublikowano na slowo ma znaczenie. Blog na Hive napędzany przez dBlog.