Як ви знаєте в грі Ocean Planet, в честь Хелловіну, відбувся продаж нових паків. Проходив він на NeftyBlocks. Всього в продажі було 799 наборів, з яких продано 413.
Зараз набори доступні лише на AtomicHub, але вже по різним цінам. Особисто я купував 3 набора зі знижкою 20%, оскільки я володію Ocean Planet Founders Token, яки після цієї події злетів на ринку. Всередині набора можна було отримати одну із трьох NFT:
Всі NFT доступні вже у грі та мають свою унікальність. Відкривши 3 набора мені випали 3 кораблі. Хтось з **10 **паків вибив 2 FT(з 1%), а хтось з трьох - три кораблі. Як повідомляють розробники NFT дуже будуть потрібні в наступних оновленнях, де вже будуть доступні PvP битви. На цьому все, будем чекати наступних оновлень!