Za nami już 6 ciężki sezon, który został zmodyfikowany przez mocną redukcję kart reward . Wspomniane cięcia miały na celu , wzrost ceny, czy tak się stalo? Patrząc na market można zobaczyć gwałtowną obniżkę wartości kart reward. Mam cichą nadzieję , że przy następnym wzroście ceny Steema i napływie nowych graczy sytuacja się unormuje. A właśnie , kiedyś się zastanawiałem ilu tak naprawdę jest graczy, gdzieś w poście zauważyłem statystykę 2000+., może ktoś ma dokładniejsze dane?
Wracając do tematu, zakonczyłem sezon nr 6 na lidzę Champion , otrzymując 80 kart . Wartość tej nagrody wynosiła łącznie (sumując wszystkie karty) około 14 dolarów, co moim zdaniem nie jest zły wynik. Przez około 9-10 dni męczyłem się w lidze diamond, co ciekawe, możemy zauważyć w niej graczy z levelami 3-4 jak i 7-8. Ligę diamond nazywam '' kotłownia'' :D
Zapewne słyszeliście o airdropie od Steem Mosnters, tak ,tak ogłosli to jakoś 7 dni przed blokiem 30 mil. Od samego początku zastanawiałem się jak to może wyglądać. Sam zespół twórców, podobno nie wiedział jaki będzie algorytm wprowadzanie kart na swiatło dzienne. A więc doczekałem się w sobotę 2 lutego kilka minut po 18 .
Gift przesłany prze Steem Monster zawierał łącznie 7 kart legendary summoner.
3x Crypt Mancer
2x Plado Emberstorm
1x The Peakrider
1x Prince Rennyn
Z moich obliczeń wynika, iż na każde 80 zakupionych przeze mnie kart otrzymałem jednego summonersa. Zapewne każdy przypadek był inny . Czy jestem zadowolony? Hmm patrząc na sumę zakpionych kart, to nie. Niestety nie wykorzystuję nowych summonersów w grze, ponieważ nie mam zamiaru ich levelować. Piszcie w komentarzach jaka jest Waszym zdaniem przyszłość SM!
Zapraszam do skorzystania z mojego linku aff :
https://steemmonsters.com?ref=rekodesign
Pozdrawiam całą społeczność Steem Monsters / Lucas