Inspiraci k názvu NOHY V NEBI jsem dostal ještě od svých kamarádů na lodi, kde jsem pracoval s malou přestávkou celých 9 let.
Carlos říká:" Už máš název?"
"Chci něco se službou..spojené s léčením, neco jako Kristova energie. Víš co myslím? Nohy, jsou přece podle horoskopu Ryby jako znamení..ale nic, abych zbytečně neprovokoval". Řekl jsem v roce 2005.
Provokoval jsem? Jen sebe..k tomu, abych šel dál a dělal to co chtěl. Pomáhal druhým.
Pokud věříte, stane se to. Proto se říká: dávej si pozor co si přeješ.
"Bůh" má smysl pro humor. Tobě však může chybět. Ale..vše ti jednou do sebe zacvakne. "AHA" moment.
Zítra máme před sebou velký zlom na obloze..jenž sebou přináší Uran. A tak..začátek změny je znovu tady.