Nie wiem czy mnie oczy nie mylą ale na Poloniex Game Credits kupicie po 45k Satoshi a ba giełdzie BitBay sprzedacie po 200k satoshi :D Albo to jakiś błąd w wyświetlaniu, ale zerknijcie sami.