Ось такий охоронець стоїть біля, ну ніколи не злогадаєтнсь...))) Біля туалету на заправці. Охоронець? Можливо)))) Зате весело. Бачила в багатьох містах на вулицях для уважності біля кожного переходу через дорогу стоять схожі фігури, які мають привертати увагу водіїв, можливо посилюючи уважність, наче заклик, що тут переходять люди. Це було дуже цікаво.
Та навряд на таких станціях заправки авто ось такі дяпчики привертають увагу, може просто для приколу, а може це як атрибут саме цієї заправки, якого розставляють в місцях для орієнтування, де що знаходиться, і він типу орієнтир, що ось там біля статуетки, повернути наліво і побачите те що вам треба)))) Якось так, смішно і прикольно)