Отож, коротенький звіт про розпаковку подарунків, якому вже більше тижня, адже обмінювались сестрички, які поїхали в іншу країну, і за традиціями тих сімей, обмінювались подарунками на Різдво. Подарунки ми підготували заздалегідь, тому не принципово, коли саме вони б їх відкрили, важливо що вони їх отримали і разом з ними отримали шматочок радості, а може навіть і кусище))))
Важкувато то було організувати, адже хотілось щось, саме українське, з душею і користю, тому без смаколиків не обійшлось. Довелось ще помізкувати на рахунок української косметики для підлітка з мега прищавою шкірою, і перебірливою до зарази, але вгодити обов'язково треба було, цей підліток дуже чекав))))
Знайшли якісну і з прекрасними відгуками про склад, а от для найменшої, яка доречі найбільше сумує за домом, замовили їй набір хендмейд від місцевої художниці, саморобні іграшки на ялинку, які потрібно було задекорувати власноруч і ще купу всякого толкового начиння. Аж самій приємно, що такі ідеї прилізли в голову. Для найстаршої знайшли українського виробника парфуми, які просто зачарували і шлейфом і ароматом. Пахне домом - сказала вона і розчулила до сліз. Період дарування подарунків продовжується тепер у нас дома, чекайте...