Witam wszystkich. Mam na imię Marcin, ale w internecie kryje się pod ksywką „marbol” czemu? Sam nie wiem, w podstawówce grałem w jakieś mmo przeglądarkowe. Wpisałem „mar” od pierwszych 3 liter imienia, a”bol” nie mam pojęcia skąd się wzięło :D. Aktualnie studiuje automatykę i robotykę na 3 roku, interesuje się trochę internetowymi zarobkami. Mogę się pochwalić że w 2017 zarobiłem na czysto ok 10 tysięcy. Dla kogoś może być to mało, ale mi to bardzo pomogło. Pozdrawiam!