RE: To nie jest kraj dla dobrych ludzi.
Dzięki za komentarz, przepraszam za pomyłkę, że krytykowałeś także ograniczenia czasowe, źle zapamiętałem.
RE: To nie jest kraj dla dobrych ludzi.