Привіт друзі. З ранку (після 14:00, як трохи звільнився 😅) я сачконув і опублікував не самий цікавий пост. Та й взагалі, останній час я щось давно не писав якісні пости на 200+ слів. Напевно, прйшов час виправитись. Тим більше, що фотоматеріал є та чекає. Так сказати В – витримка 🤣🤣🤣
Через свій челенж, я вже черговий вечір виходжу на прогулянку. Наприклад, вчора – вибирався на гору, щоб перевірити, може вже закидали яму, накриту металевим листом. Ні, на місці. Як її можна було не розгледіти під лівою рукою Батьківщини? Це адресне питання.
Прогулювався і думав, що одного разу ось така от прогулянка може закінчитись зовсім неочікуваною «випадковою» зустріччю. Цікаво, чи буде тоді відчуття дежав’ю? Хто зна…
А поки прогулювався - насолоджувався красою нічного міста, яке плавно переходило в спокійний ритм життя, готуючись до сну.
Я потрапив в такий момент, коли ще скрізь навколо активно горіли вогні освітлення.
Особливої атмосфери додавав повний місяць, що красувався на безхмарному небі, фарбуючи його віддзеркаленням сонячного сяйва.
Було таке відчуття, що я знаходжусь в казці, де все що навколо настільки гарне і неймовірне, що важку уявити що воно реальне…
Яке фото сподобалось найбільше?
Мій архів ✍️ за 2023 рік
Січень 2024
Лютий 2024
Березень 2024
Квітень 2024
Дякую за увагу! 💙💛