Врло ми је жао што морам да цитирам једног Американца на почетку овог текста, али то је најбољи увод за опис злочиначке власти која чини све да Срби забораве себе, своје великане, своју историју и своју државност. Помоћу западних медија Србија је ослепљена и онеспособљена да реагује на трагичне ствари које се у име њеног народа чине у тзв. ‘Народној скупштини’. У том медијском мраку, корумпирана багра која исплате добија из вашег пореског доприноса, неометано доноси законе као што је Закон о заштити становништва од заразних болести:
За тај закон од присутна 192 посланика гласало је 189 посланика, један је био против, један уздржан, а један посланик није гласао.
Није то, међутим, најгора ствар на коју су ови велеиздајнички несрећници спремни. Они који су спремно изгласали промене референдумских услова зарад предаје Косова и Метохије, сасвим природно, негласањем су практично одбацили предлог Закона о Меморијалном центру геноцида над Србима у НДХ! За тај предлог је од 165 посланика гласало само њих 13:
Може ли ико да замисли скупштину Јерменије да одбаци предлог за подизање споменика жртвама отоманског покоља, или израелски Кнесет да се оглуши о предлог да издвоји средства за изградњу меморијалног центра Јад Вашем?
Баш тако поступила је разбојничка, ни од кога изабрана „скупштина Србије,“ дружина која се састоји не од представника српског народа него од марионетских послушника несрећног узурпатора који броји последње дане своје катастрофалне владавине. У уторак, 14. децембра 2021. на бескрајну срамоту Србије лажна „скупштина“ је огромном већином присутних одбила да усвоји предлог закона о Меморијалном центру геноцида над Србима у НДХ. Расподела гласова међу присутним „посланицима“ све говори. Од укупно 165 присутних, само 13 је гласало за овај предлог, док преосталих 152 није узело учешће у гласању. Напоменимо да Скупштина Србије има 250 посланика, што значи да је поред 152 присутне гњиде које нису хтеле ни да гласају, било још 85 који се за плату коју примају из буџета Србије нису уопште ни појавили онога дана када се на дневном реду нашло питање од капиталног националног и моралног значаја. А где су се сакрили оних 152 формално „присутних“ да би избегли гласање? У скупштинском ресторану?
Читав текст о тој страшној срамоти можете прочитати на страници Института Арчибалд Рајс, у тексту под насловом „Уместо Исаијо ликуј, ликуј Анте Павелићу“.
Ништа од овога српски народ не види заслепљен Пинковима, фармама, спортским ‘спектаклима’, Гуглом, Фејсбуком, Твитером… Тако је могуће да незапажено прође и велеиздајничко режимско сврставање на страну запада који нас је колективно бомбардовао, против Белорусије која нас је у најтежим тренуцима помагала:
Јасно је да тако ослепљена Србија не може видети чињенице које јасно указују да је ‘вакцинација’ заправо програм елиминације онога што психопатске плутократе сматрају недовољно интелигетним ‘вишком’ становништва. Нису им на ТВ екранима доступни подаци о томе како је Фајзер знао да је његова ‘вакцина’ отров још током истраживања. Не може видети ни говор Била Гејтса из 2010. у коме он говори како ће ‘вакцинама и здравственом заштитом’ смањити светску популацију за 10-15%…
https://twitter.com/INFORATNIKSRB/status/1474366309030928390
- INFORATNIKSRB
И неће нико у корпоративним медијима ослепљеној Србији показати графиконе из званичне америчке Open VAERS базе података о нежељеним ефектима ‘вакцина’ који достижу несвакидашње, скандалозно високе бројеве…
…и у свим америчким државама показују савршену колерацију: Што више ‘вакцина’, више жртава!
Овако медијски ослепљена Србија сигурно хрли у пропаст као никад раније у својој заборављеној страдалној историји.
: 1GZQG69sEKiMXKgGw9TcGcUCBoC4sC1ZYp