🇨🇿 Pojďme pokračovat s “jógou mimo podložku”, jedna mých oblíbených nijám je santóša - spokojenost. Věřím tomu, že ve svém životě máme na výběr, na co se zaměříme, jestli na to, co jen něm skvělé, nebo na to, co nám vadí. Ať se děje cokoliv, vždy je alespoň jedna věc za kterou můžeme být vděčni. Se kterou můžeme být spokojeni. A pokud se děje všechno proti našim plánům, může nám to koneckonců přinést alespoň nějakou tu cennou zkušenost. Zkusili jste si někdy sepsat, za co všechno jste vděční? Já si tenhle seznam dělám každý večer před spaním. V duchu si projdu všechny momenty, za které jsem pro ten den vděčná. Třeba to, že jsem se ráno probudila, že se na mě někdo usmál, že jsem měla dobré kafe, nebo že jsem slyšela inspirativní písničku...za co jste vděční vy?