Czy internetowa przyjaźń istnieję? moim zdaniem jest bardzo mocną i dobrą podporą dla tych co nie mają się komu wygadać niestety kończą się na planach spotkaniach i rzadko kiedy do nich dochodzi ale jeżeli uczucia po oby dwóch stronach jest szczera może być wielką przyjaźnią która może trwać nawet do końca życia powiem wam ze ja miałam taką przyjaciółkę nawet się spotkałyśmy niestety ta chwila trwała krótko ale za to cieszyłyśmy się ze mamy siebie przez chwilę najgorsze było pożegnanie obie się poryczałyśmy ale mam też kilku znajomych i przyjaciół internetowych którzy naprawdę dają mi dużo wsparcia więc moim zdaniem internetowa przyjaźń istnieję mimo kilometrów
Zapraszam do dyskusji w komentarzach może i wy macie internetowe przyjaźnie i podzielicie się ze mną waszymi historiami z życia :)