W oczach można dostrzec ta iskierkę :) ilekroć widzę twe rysunki to szczeka opada a jak patrzę jakie tworzysz oczy to szczeka w innej galaktyce wiec masz talent i maja ta iskierkę artyzmu i to konkretna :) mi się mega podoba czy to te aktualne czy dawne zawsze wyróżniały je cos co mówiły jedno to sa dzieła tej artystki :) a w twoich rysunkach jak pisałem jest duża szczypta magii w oczach i w całości przez co podziwia sie z zachwytem takie dzieło :)
RE: Between Light and Shadow PL/ENG