Piękna praca jak zawsze u Ciebie, ilosc szczegółów i to jak swietnie oddajesz wnętrze „duszy” w każdej kropce to jest dla mnie niezwykle. Oczy u Ciebie to zawsze pozostanie źródłem magii gdzie oddajesz cząstkę siebie w każdym rysunku. Chciałbym zobaczyć kiedyś wystawę w dużym mieście twych prac bo na to zasługują :) masz ogromny talent i wiesz jak narysować tak żeby szczeka opadła z wrażenia a w oczach utonąć :)
RE: Between Light and Shadow PL/ENG