Здравейте и добро утро от мен бг хайвъри. Тази сутрин си направих разходка из моя квартал Чолаковци във Велико Търново.
Сега ще ви покажа малко от него,но първо да закусим 😁🤗
След това разходката
Това тук е детската градина където съм бил
🌳
🦋
🐛
🤗
Сега малко по еко пътеката която свързва моя квартал със съседния кв. Бузлуджа
Ето го и кладенеца на желанията за моя блок 😁