Píše se rok 2012. Jsem účastníkem zájezdu do nizozemského Amsterdamu. I zde můžeme najít krásné zrcadlení.
Noční přístav - koláž z mých fotek
Pohled z mola v zálivu...
Námořní muzeum s nádherným trojstěžníkem...
Mobil si s těmito světelnými podmínkami příliš neporadil, ale nevyfoťte něco takového ;)
A už jsme na náměstí Dam. Pouliční umělec zde vytváří obrovské bubliny hrající všemi barvami...
A zde je čelní sklo našeho zájezdového autobusu. Jedná se o malý výřez z velké fotky. Ten odraz vypadá hodně zajímavě. Že by duchové? Co v něm vidíte vy? :-)