Od Robina Lauba, jmenuje se Na živo, kluk se potká s holkou v metru.
Milé, nasadil jsem hudbu z minimalistické studie a narozeninovou pro Xeňu, podle mě to hezky klaplo, obě bylo potřeba proporčně a dramaturgicky upravit, aby to šlo k obrazu, doufám, že Robin bude spokojený...
Včera jsme hráli šachy s Jeffem, vyšlo jakoby 2:1, protože v první partii jsem mu dovolil vrátit chybu a nakonec mě utahal (Dva body mám teda já, ale tu dohranou vyhrál Jeff.)
Ptal jsem se ho, jestli bych u něj nemohl dělat za barem, peníze jsou za to fajn a je to práce, kterou zvládnu.
Xeně je asi stále zle, mám starost...
Schůzka s Terezou a s Patrikem se nesla v duchu ukazování mé hudby, myslím, že se líbila, pro mě je vytváření myšlenkového paláce z hudby důležité:
Mám rád, když se mohu zabrouzdat do svých hudeb a přecházet mezi nimi, je to, jako kdybych ve skladbách bydlel.
Dneska mám splněno, hudba je nasazená na obraz, jdu vyvenčit psa a popít pivo, je dobře!